Ślub i wesele to najpiękniejsza chwila w życiu każdej kobiety. Już małe dziewczynki marzą o tym dniu i nie mogą się doczekać kiedy staną na ślubnym kobiercu z księciem z bajki. Nie dziwi zatem fakt, że panie pragną w tym dniu wyglądać wyjątkowo, zjawiskowo i oszałamiająco. Oczywiście, duży efekt robi specjalnie przygotowana na tę okazję fryzura wykonana w profesjonalnym zakładzie oraz makijaż. Jednak, największy wpływ na wygląd panny młodej mają suknie ślubne.

Na rynku istnieje olbrzymi wachlarz możliwości wyboru odpowiedniego produktu w bardzo różnorodnej stylistyce. Od tego, jak zostanie dopasowana suknia ślubna do sylwetki, charakteru i upodobań, będzie zależało jaki efekt finalny będzie wywoływał wizerunek panny młodej. Sprawdźmy, jak prezentuje się moda ślubna na 2018 rok.

Zobacz również na: www.annakara.com/suknie-slubne/kolekcja_2018.

To, co wydaje się najbardziej charakterystyczne jeśli chodzi o suknie ślubne i trendy związane z nimi w 2018 roku, to odejście od tak mocno eksploatowanych w ostatnich latach wzorców boho. Styl ten stał się już zdecydowanie przechodzony i jego czasy świetności minęły. Choć wiele lat był niekwestionowanym liderem, w tym roku będzie musiał ustąpić miejsca pewnym nowinkom stylistycznym. W zapomnienie pójdą zatem przesadnie przerysowane kreacje, które charakteryzowały się przepychem. Nie oznacza to jednak, że na salony wejdzie radykalny minimalizm. Moda ślubna na 2018 będzie rozwijała się w kierunku klasycznej elegancji i stylu retro.

Wśród klasycznej elegancji będą królowały suknie tiulowe. Najbardziej eleganckie mają być suknie z widocznym i zdecydowanym, pokaźnym dołem, który ma tworzyć warstwowy tiul. Choć rozwiązanie to nie należy do najbardziej wygodnych, taka koncepcja wciąż stanowi najbardziej pożądany krój wśród mody ślubnej. Nie ma czemu się dziwić. Pokaźny i rozbudowany dół sukni stwarza bardzo elegancki i piorunujący efekt wizualny. Zdaniem projektantów, powodzeniem mają cieszyć się również suknie, które całe będą wykonane z tiulu i będą posiadały również takie dodatki, jak np. w postaci pelerynki czy welonu.

Retro wzorzec nawiązuje do dawnych czasów i stanowi ukłon w stronę trendu glamour i hollywódzkich salonów. To propozycja dla pań, które kochają klimat zamierzchłej epoki i nie są zainteresowane bardzo długimi sukniami sięgającymi ziemi. Suknie retro są o wiele krótsze, co przekłada się na o wiele większą swobodę i wygodę. Domy mody stawiają głównie na suknie midi o rozkloszowanym charakterze. Dużą rolę będą odgrywały elementy przeznaczone na głowę. Najbardziej popularne mają być opaski. Tego typu suknie mają nawiązywać klimatem do lat pięćdziesiątych.

Dla bardziej odważnych pań przewidziana jest nieco mniej popularna, choć równie szykowana opcja ze spodniami. W większości strój będzie bazował na kombinezonach. Będzie można także wybierać wśród garniturów i połączenia bluzki lub koszuli ze spodniami. Takie rozwiązanie stylistyczne budzi nie tylko oryginalny i elegancki efekt wizualny, ale jest również bardzo wygodne i zapewnia olbrzymi komfort podczas weselnych zabaw.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać