Wspólne spędzanie czasy z najbliższą osobą jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy, jednak jak się okazuje, może być coś jeszcze lepszego – wspólne oszczędzanie. Kiedy oboje mamy świadomość, iż wspólnie udało się zaoszczędzić określoną sumę pieniędzy, codzienne życie staje się jeszcze bardziej przyjemne, bo jak powszechnie wiadomo, szczęście dzielone z innymi ma zupełnie inny smak.

Tak właśnie jest w przypadku wspólnego oszczędzania, nawet na małych rzeczach. Młodzi ludzie obecnie nie wyobrażają sobie życia, czy nawet wyjścia z domu bez telefonu komórkowego, chcąc stale pozostać w kontakcie z bliskimi czy nieustannie trzymać rękę na pulsie wydarzeń z mediów społecznościowych – nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż jest to standard naszych czasów.

Skoro jednak codziennie korzystamy ze smartfonów, ciesząc się z nielimitowanych połączeń, wiadomości tekstowych czy Internetu bez limitu danych, może warto zastanowić się, czy nie przepłacamy za te usługi? Jeśli chcemy zaoszczędzić na naszych comiesięcznych wydatkach, warto sprawdzić dostępne na polskim rynku od niedawna oferty, sygnowane hasłem abonament rodzinny.

Dla dwojga, ale i większej grupy

Abonament rodzinny został stworzony z myślą o ludziach, którzy wspólnie z bliskimi osobami chcą zaoszczędzić na swoich telefonicznych wydatkach. Proponowane oferty nie różnią się parametrami, gdyż standardem jest opcja, gdzie wszystko mamy nielimitowane – różnica polega na kosztach i ostatecznych oszczędnościach, które daje nam taka oferta.

Decydując się na takie rozwiązanie dla dwóch osób, każda z nich już na stracie otrzymuje rabat w wysokości dziesięciu złotych – niezależnie od tego, czy decyduje się na opcję z telefonem, czy bez niego. Taki rabat obowiązuje przez cały czas trwania umowy, która podpisywana jest na jedną z dwójki osób.

W przypadku, kiedy do duetu dołącza kolejna osoba, miesięczne wydatki ponownie się zmniejszają – tym razem zostaje naliczony rabat w wysokości piętnastu złotych, co oznacza już sporą oszczędność. W ramach jednej umowy z promocji może korzystać nawet do dziesięciu osób, jednakże kolejni użytkownicy nie zmniejszają już wysokości abonamentu, a jedynie korzystają z jego promocyjnej wersji i cieszą się z oszczędności.

Abonament rodzinny pozwala na oddzielne płacenie rachunków, więc żadna z osób, a tym bardziej właściciel oferty promocyjnej, nie musi się obawiać konieczności opłaty abonamentów pozostałych użytkowników – tutaj każdy płaci za siebie, chyba, że zdecydujemy inaczej podczas podpisywania umowy z operatorem w salonie.

Kolejne osoby mogą dołączać podczas całego czasu trwania naszej umowy – wystarczy tylko odwiedzić odpowiedni salon lub wejść na stronę internetową. Podobnie działa to w przypadku, kiedy któryś z użytkowników chce zrezygnować z usługi, co oczywiście nie ma wpływu na konieczność przerywania promocji – rabat udzielony pozostałym osobom zostanie przeliczony ponownie i wszyscy znów będą mogli cieszyć się atrakcyjną ofertą.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać