Jakimi kryteriami powinniśmy się kierować w wyborze samochodu do ślubu? Propozycji jest mnóstwo, tak samo upodobań przyszłych par młodych. Na szczęście wypożyczalnie samochodów oferują pojazdy dla każdego – dla romantycznych małżonków, jak i tych bardziej zbuntowanych o niekonwencjonalnych pomysłach. Najważniejsze jednak, żeby pojazd dopasował się do całej oprawy naszego wesela.

Ślub to jedno z najważniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że chcemy go zaplanować z najmniejszymi szczegółami. Młoda para musi się zmagać z przygotowaniem idealnego miejsca na wesele, przepięknych ubiorów, listą gości, potraw, a także znaleźć wymarzony samochód, który będzie im towarzyszył w tym dniu. Niestety nie każdy posiada ekskluzywny pojazd, którym chciałby się pochwalić przed rodziną i przyjaciółmi. Nic straconego – na ten jeden wyjątkowy dzień możemy wypożyczyć samochód, który spełni nasze najśmielsze oczekiwania!

Samochód do ślubu z kierowcą

Na rynku znajdziemy wiele firm, zajmujących się profesjonalnym wypożyczaniem samochodów do ślubu. Większość z nich może spełnić największe wymagania par młodych, które coraz częściej decydują się na ekstremalne pomysły. Najczęściej mamy do wyboru samochody zabytkowe jak Bentley czy Rolls Royce, nowoczesne i luksusowe limuzyny, kabriolety, itp., ale też dorożki czy nawet karety. Oryginalny pojazd, niecodziennie spotykany na drodze, podwyższa rangę naszego ślubu, a także dba o komfort państwa młodych. Co ważne, możemy skorzystać również z osobistego kierowcy.

wypożyczalnia samochodów do ślubu

Klasyka w pełnym wydaniu

Interesujące nas oferty możemy znaleźć w Internecie, ale warto też wybrać się na targi ślubne, gdzie możemy skorzystać z jazdy próbnej i przetestować wybrany samochód. Samochód musimy wybrać pod kątem całego wesela – jeśli organizujemy ślub w stylu retro to warto wybrać zabytkowy pojazd. Takie samochody są ponadczasowe i moda na nie nigdy nie przeminie. Dzięki nim możemy stworzyć klimat niczym ze starych filmów, podkreślimy nim magię minionego wieku. Jeśli nasza impreza będzie niczym z czerwonego dywanu, możemy zdecydować się na ekstrawagancką limuzynę. Pojazd musi pasować do ubioru państwa młodych, ich dodatków oraz wystroju wnętrza, gdzie odbędzie się wesele.

Wypożyczalnia samochodów do ślubu

Wybierając samochód z wypożyczalni, często kierujemy się ceną. Rozbieżność jest duża, ponieważ wiele firm oferuje sam wynajem, bez kosztów paliwa, szofera czy udekorowania samochodu. Dlatego warto się zorientować, gdzie oferowane są najbardziej kompleksowe usługi, dzięki czemu zaoszczędzimy czas i pieniądze. Wypożyczalnią na którą warto jest postawić w przypadku samochodów do ślubu jest na pewno lumarental.pl 

Luma Rent  Sp.Zo.o.,

ul.Iwony Borowickiej 5

31-505 Kraków

NIP: 6751647863

 

Warto wspomnieć, że czas na jaki wypożyczamy samochód musi być zazwyczaj dłuższy niż trzy godziny. W sam raz, aby pobłogosławić małżonków, odprawić mszę i zrobić zdjęcia. Nie musimy się obawiać, że nie zdążymy, ponieważ zawsze możemy przedłużyć czas wynajmu, zważywszy że po drodze może wyjść wiele nieprzewidywanych i niezależnych od nas sytuacji (np. korki).

Ważne też, aby zarezerwować pojazd wystarczająco wcześniej i podpisać umowę z firmą wypożyczającą nam samochód, ponieważ będzie to dla nas gwarancją, że samochód przyjedzie na czas.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać