Ten temat może wydawać się prosty. Przecież wszyscy wiemy, że kobiety na ogół uwielbiają plotki, życie gwiazd, zakupy, opowieści o swoich facetach, wzajemne komplementy i kosmetyki. To by było jednak zbyt proste.

Oto 6 tematów kobiecych rozmów, na które nigdy byś nie wpadł.

1. Golenie się

I nie chodzi tu tylko o sposoby depilacji nóg czy okolic intymnych. Często pojawia się również pytanie: czy wasi faceci golą miejsca intymne? Albo: czy golicie się na zimę?

Jeśli chodzi o te dwa pytania, preferencje są dość zróżnicowane, ale coraz częściej słyszy się np. o trendzie pozostawiania owłosienia łonowego na swoim miejscu. Kto co lubi, panowie.

2. Masturbacja

Serio, panie o tym rozmawiają. Chcą wiedzieć, w jakich pozycjach to się odbywa, jak często można to robić, w jaki sposób, czy pojawia się orgazm i czy to nie wpływa negatywnie na doznania podczas seksu z partnerem.

3. Wstydliwe przygody w łóżku

Tutaj panie skupiają się zwykle na rzeczach, które zrobił facet, nie one (chociaż nie zawsze). I tak, mówią na przykład o tym, że poznały erotomana, który okazał się słaby w łóżku. Albo np. o tym, że facet był postawny i muskularny, ale jego penis…pozostawiał wiele do życzenia, jeśli chodzi o rozmiar. Albo też o tym, że nie wiedzą, jak się zachować, jak facet im ubliża podczas seksu, bo myśli, że to jest super podniecające.

Panowie, to dobra lekcja dla nas. Zapytacie: no dobra, ale co zrobić z małym penisem? I na to są sposoby, np. Penirium. Wypróbujcie i dajcie znać.

4. Serious biznes

Wbrew pozorom, kobiety chętnie rozmawiają między sobą o chęci założenia swojego własnego biznesu. Wymieniają się doświadczeniem, informacjami z zakresu prawa, podatków i księgowości. Wspierają się wzajemnie w swoich dążeniach i pomagają sobie. I trzeba przyznać, że radzą sobie w tym całkiem nieźle – coraz rzadziej potrzebują naszej pomocy i porady.

5. Siłownia

Tutaj akurat jest dość mocne podobieństwo do nas. One też rozmawiają o białku, suplementacji, treningu. Coraz więcej kobiet pojawia się na siłowniach, co widać po ich wyrzeźbionych ciałach. Jest na co popatrzeć!

6. Medytacja

Życie kobiet staje się coraz bardziej intensywne i bogatsze, jednak pociąga to za sobą stres, napięcie, bezsenność oraz wiele innych przypadłości. Medytacja to jeden ze sposobów na relaks, które kobiety wybierają częściej niż mężczyźni. W tym zakresie również lubią wymienić się między sobą spostrzeżeniami.

A może znacie jeszcze jakieś inne niecodzienne tematy, które są przedmiotem kobiecych rozmów?

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać