Czy wydaje się Ci, że gadżety erotyczne to propozycja tylko dla singli? Nic bardziej mylnego, ponieważ z powodzeniem mogą wykorzystywać je również pary! Zapoznajcie się z naszym omówieniem gadżetów erotycznych dla par, a być może znajdziecie ten, który pozwoli Wam rozbudzić namiętność jak nigdy wcześniej.

Świeca do masażu idealnym pomysłem na nastrojową grę wstępną

Czasami nic tak nie rozpala jak ostry seks bez zbędnych wstępów, czasem jednak mamy ochotę na odrobinę romantyzmu. W takich sytuacjach warto zainteresować się produktami, które pozwalają stworzyć pożądaną atmosferę. Są to chociażby tworzące piękną zapachową aurę świece do masażu, które po roztopieniu zamieniają się w gorący olej do masażu. Dzięki nim gra wstępna zamienia się w naprawdę magiczne doświadczenie.

Seks na odległość i w miejscach publicznych dzięki nowoczesnej technologii

Co powiecie na sterowany aplikacją wibrator Lovense Lush? Taka technologia to możliwości, które do niedawna wydawały się domeną science fiction. Chociażby seks na odległość, i to nawet z drugiego końca świata! Brzmi to zdumiewająco, ale zasada działania jest prosta. Kobieta umieszcza w sobie wibrator, a jej partner kontroluje wibrację za pomocą aplikacji. Jeżeli ma dostęp do połączenia wi-fi, może to robić nawet z innego kontynentu. Prawda, że brzmi ciekawie?

Lovense Lush pozwala również spełnić częstą fantazję, jaką jest seks w miejscach publicznych... Wibrator jest bardzo mały i cichy, zatem jedyne, co może zdradzić kobietę używającą kobietę, to jęk rozkoszy. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by wypróbować go np. na randce czy podczas spaceru w parku. Nie każdy się na to odważy, ale dla wielu osób taki dreszczyk emocji jest dokładnie tym, czego potrzebują!

Pegging, czyli jak dotrzeć do męskiego punktu G?

Czy wiesz, że za „męski punkt G” często uważa się prostatę? W ostatnich latach normy obyczajowe radykalnie się zmieniają i dla wielu mężczyzn coś, co niedawno było nie do pomyślenia, czyli bycie penetrowanym analnie, teraz jest stałym, niesamowicie przyjemnym elementem łóżkowych igraszek. Dlatego coraz większą popularność zyskuje pegging, czyli praktyka seksualna, w której mężczyzna jest penetrowany za pomocą dilda przymocowanego do uprzęży.

Osoby zainteresowane taką formą stymulacji powinny zwrócić szczególną uwagę na rozmiar wibratora. Na rynku dostępne są zarówno niewielkie modele idealne dla początkujących, jak i te naprawdę duże, przeznaczone dla miłośników mocnych wrażeń. Oczywiście niezależnie od rozmiaru gadżetu bardzo ważne będzie też zaopatrzenie się w odpowiedni lubrykant, dzięki któremu penetracja analna będzie bezbolesna i bezpieczna.

Gadżety erotyczne sposobem na rutynę

Powyżej podaliśmy tylko kilka przykładów ciekawych gadżetów erotycznych dla par. Pomysłów jest nieskończona ilość – aby się o tym przekonać, wystarczy spędzić choć chwilę przeglądając ofertę internetowych sex shopów takich jak np. erotic-med.pl.

Jeżeli ich wykorzystanie brzmi dla Ciebie interesująco, spróbuj porozmawiać o tym z partnerem lub partnerką. Niewykluczone, że naprawdę zapali się do tego pomysłu, a w trakcie intymnych spotkań użyje gadżetów w sposób, który przerośnie Twoje oczekiwania. Ciężko o lepszy sposób na rutynę w związku!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać