Na początku wielka miłość, ślub jak z bajki, a po czasie gdy codzienność mija, zadajemy pytanie, czy mój mąż mnie zdradza? Nad tym pytaniem zastanawia się już co druga żona. Ponad połowa z nich ma podstawy do podejrzeń, gdyż już co czwarty mężczyzna dopuścił się zdrady.

Dane statystyczne są przerażające, a najgorsze jest to, że trend zdrad z roku na rok rośnie. Można powiedzieć, że zdrada stała się tak powszechnym tematem, że do niej przywykliśmy. Jeśli podejrzewasz, że Twój mąż Cię zdradza, odpowiedz na następujące pytania:

- Czy Twój mąż w ostatnim czasie, zaczął nad wyraz dbać o siebie, zmienia całkowicie ubrania, długo się szykuje przed wyjściem z domu i kupił kilka nowych perfum, a być może zmienił stare auto na luksusowego mercedesa?

- Czy Twój mąż coraz później wraca z pracy? Często wyjeżdża? Ma coraz częstsze spotkania i wyjazdy weekendowe ze znajomymi? Zdarza się, że nie wraca na noc do domu bądź wraca bardzo późno, kiedy już spisz?

- Czy w ostatnim czasie ginął mu pieniądze z konta? Wypłaca dużo gotówki, abyś nie mogła sprawdzić w jakich miejscach dokonuje płatności?

- Czy celowo ukrywa przez Tobą telefon? Zmienił wszystkie hasła, abyś nie miała dostępu do inwigilacji?

- Czy gdy dzwoni do niego telefon, chowa się w innym pomieszczeniu i mówi wyciszonym głosem? Pisze smsy i je szybko kasuje, kasuje historię rozmów?

- Czy odczuwasz, że nie patrzy na Ciebie jak kiedyś? Jak na okaz zainteresowania seksualnego? Popsuły się Wasze kontakty, masz wrażenie jakby oddalił się od Ciebie, coraz mniej rozmawiacie? Coraz czasu dochodzi między Wami do zbliżeń?

zdrady

Jeśli na większość z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, zapewne Twój mąż Cię zdradza. Nie działaj pochopnie i nie daj się ponieść emocje. W tej sytuacji najlepiej jest zachować spokój, choć zapewne jest to teraz najtrudniejsze do osiągnięcia. Zatem wzbij się na szczyty swojej cierpliwości i zacznij zbierać dowody zdrady. Poproś o pomoc siostrę, mamę lub przyjaciółkę aby podtrzymała Cię w tym trudnym okresie na duchu. Ważne jest, aby nie dała po sobie poznać, że podejrzewasz zdradę. Zachowuj się normalnie jak dotychczas, nie rób nic nadzwyczajnego. Im będziesz działać sprytniej i w pełnym ukryciu, tym masz większe szanse na zdemaskowanie niewiernego męża i wytoczeniu mu sprawy rozwodowej, w której wszystko straci. Stanięcie w obliczu zdrady jest jednym z najbardziej emocjonalnych przeżyć, dlatego też dobrze jest zwrócić się o pomoc do psychologa.

W Internecie można znaleźć wiele informacji na ten temat, zwłaszcza pod adresem http://www.detektyw.com.pl/weryfikacja-podejrzen-zdrady/. Z pomocą przychodzą także biura detektywistyczne. Profesjonalny i doświadczony detektyw przede wszystkim odpowie Ci na pytanie, czy Twój mąż faktycznie Cię zdradza. Może Twoje podejrzenia są bezpodstawne, dlatego detektyw zbierze pełne informacje o życiu Twojego męża poza domem. Detektyw wykona zdjęcia osobom, z jakimi Twój mąż się spotyka, a jeśli rzeczywiście Cię zdradza, prześwietli także dokładnie jego kochankę. Dowie się, ile czasu trwa romans, jak się nazywa i gdzie mieszka kochanka, jak często dochodzi do kontaktu między nimi, a także gdzie spotykają się. Detektyw będzie śledził niewiernego męża tyle czasu, aż uda mu się dokładnie zbadać sprawę.

Detektyw poprowadzi akcję śledczą, której bazowym działaniem będzie obserwacja. Będzie on tropił niewiernego męża od rana do nocy, często też uda się za nim w dalekie wyjazdy, gdyż to najczęściej na nich dochodzi do sprawy. Będzie go śledził podczas dni powszechnych, a także w weekendy i w święta. Zbierze materiały dowodowe, takie jak zdjęcia, nagrania video oraz audio. Wszystkie zebrane przez niego materiały dowodowe będziesz mogła wykorzystać w sprawie rozwodowej. Jeśli będziesz miała takie materiały, które ewidentnie będą przedstawiać zdradę, wówczas masz szansę na wygranie sprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie męża. Jeśli wygrasz rozprawę, będziesz miała prawo do uzyskania alimentów, które mogą być wypłacane dożywotnio. Pamiętaj, aby nie zdradzić się, że prowadzisz śledztwo. Gdy tylko mąż dowie się, że wiesz o zdradzie, wówczas będzie celowo zmieniał poszlaki, bądź zerwie kontakty z kochaną, tylko po to aby uniemożliwić Ci zebranie dowodów na jego niewierność.  

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać