Downloadery, znane również jako programy do pobierania, pozwalają nam pobierać muzykę z różnych stron internetowych, a następnie odtwarzać ją w trybie offline. Jest to świetny sposób na stworzenie biblioteki audio, do której można uzyskać dostęp ze wszystkich urządzeń.

Freemake YouTube MP3 Boom - darmowy downloader muzyki

Freemake YouTube MP3 Boom pozwala na pobieranie muzyki z YT MP3 i zapisywanie jej w postaci pliku MP3 na komputerze. Nie musisz nawet otwierać przeglądarki, aby skopiować link do utworu, który chcesz pobrać. Freemake YouTube MP3 Boom posiada wbudowaną wyszukiwarkę. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać nazwę artysty/piosenki, a wszystkie powiązane pliki z YouTube zostaną wyświetlone w głównym oknie. Aplikacja zawiera również odtwarzacz, który pozwala użytkownikom słuchać piosenek przed ich pobraniem.

Freemake YouTube MP3 Boom pozwala użytkownikom na pobieranie pojedynczych utworów z YouTube i wielu utworów z YouTube jednocześnie bez żadnych kosztów. Po pobraniu muzyki można łatwo przejść do folderu, w którym zapisany był plik MP3. Freemake YouTube MP3 Boom pozwala użytkownikom na wybór katalogu docelowego i umożliwia żądanie potwierdzenia za każdym razem, gdy chcą pobrać utwór.

YouTube Song Downloader - pobieranie muzyki i filmów z YouTube bezpośrednio na komputer

YouTube Song Downloader, lekka i mała aplikacja, jest przeznaczona dla osób, które chcą szybko pobierać muzykę i filmy z Internetu. Oferuje łatwy dostęp do wszystkich funkcji i ma przyjemny interfejs. YouTube Song Downloader pozwala wyszukiwać filmy za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Możesz pobrać cały materiał (audio i wideo) lub wyodrębnić muzykę i zapisać ją na swoim komputerze.

YouTube Song Downloader pozwala na zapisywanie plików w formatach MP3, OGG FLV, AVI i MP4. Do plików audio można dodawać metadane zawierające informacje o wykonawcy, zespole, numerze albumu, numerze ścieżki i wiele innych szczegółów. Program YouTube Song Downloader zapisuje całą zawartość w zakładce Pobrane. Filmy oznaczone serduszkiem są zapisywane na liście obserwowanych.

Więcej ciekawostek technologicznych znajdziesz na https://spokeo.pl/tech

YouTube

MP3jam - Muzyka, która pasuje do Twojego nastroju

MP3jam pozwala na pobieranie muzyki z YouTube na komputer. Ten program jest dla tych, którzy chcą słuchać swoich ulubionych piosenek w trybie offline. MP3jam pozwala nie tylko na pobieranie muzyki, ale również na słuchanie wybranych utworów. Program oferuje również zakładkę, która zawiera listę wszystkich pobranych utworów, dzięki czemu można szybko znaleźć piosenkę, której szukasz.

Narzędzie do pobierania muzyki MP3jam pozwala użytkownikom na wybór sposobu wyszukiwania utworów. Można wpisać nazwę wykonawcy lub utworu albo wkleić adres URL. MP3jam kategoryzuje muzykę, aby ułatwić Ci wyszukiwanie utworów w Twoim ulubionym gatunku, znajdowanie nowych utworów i wybieranie piosenek, które pasują do Twojego nastroju.

Free YouTube to MP3 Conversion - Obsługa wielu formatów plików

Kolejnym darmowym programem do pobierania muzyki z YouTube jest Free YouTube to MP3 Conversion. Jest on bardzo prosty w użyciu i wykonuje fantastyczną pracę. Jeśli nie masz połączenia z Internetem, ale nadal chcesz mieć dostęp do swoich list odtwarzania YouTube lub utworów z YouTube, Free YouTube to M3C może być zainstalowany na twoim komputerze. Możesz zapisać muzykę do plików ALAC, AAC i M4A na swoim komputerze.

Free YouTube to MP3 Converter konwertuje każdą listę odtwarzania znalezioną w serwisie YouTube do formatu MP3. Skopiuj link do materiału, a następnie wklej go do aplikacji. Free YouTube to MP3 Conversion wyodrębni muzykę z filmu i zapisze ją we wskazanym folderze. Po zakończeniu pobierania komputer zostanie automatycznie zamknięty, jeśli wybierzemy odpowiednią opcję.

Lacey Free Music & Video Downloader - Pobiera treści audio i wideo z wielu stron internetowych

Lacey Free Music & Video downloader to program, który pozwala na pobieranie muzyki z YouTube, a także innych stron, takich jak SoundCloud, Bandcamp i DarkMP3, Vimeo i wielu innych. Z jego pomocą można zapisać na komputerze całe filmy i wyodrębnić ścieżki dźwiękowe z filmów. Korzystanie z aplikacji Lacey Free Music & Video Downloader jest bardzo proste. Wystarczy wpisać słowo kluczowe do paska wyszukiwania, poczekać na wyświetlenie wyników, a następnie wybrać interesujący nas element i kliknąć na przycisk Pobierz.

Lacey Free Music & Video downloader posiada polski interfejs, który ucieszy niejednego użytkownika. Aplikację można pobrać w wersji portable. Oznacza to, że nie musisz jej instalować. Lacey Free Music & Video downloader można zapisać na pendrive, dzięki czemu można go używać na dowolnym komputerze z systemem Windows zawsze wtedy, gdy potrzebujemy pobrać muzykę lub filmy z Internetu.

Więcej znajdziesz na https://spokeo.pl/

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać