Jazda Ferrari po profesjonalnym torze wyścigowym to wymarzony prezent dla narzeczonego, który pasjonuje się motoryzacją. Ciekawym pomysłem jest też przejazd gokartem, gdzie można sprawdzić swoją zwrotność i zwinność na torze. Natomiast jazda Off Road jest skierowana do partnerów, którzy lubią jazdę w terenie.

Jazda klasycznym Ferrari 458 Italia po torze wyścigowym

Dla narzeczonego, który jest fanem szybkich aut idealnym podarunkiem będzie przejażdżka Ferrari. Prezent ten jest realizowany na profesjonalnym torze wyścigowym, gdzie uczestnik może wybrać rodzaj nawierzchni: betonowa, asfaltowa czy złożona z płyt betonowych. Nad bezpieczeństwem atrakcji będzie czuwał doświadczony kierowca rajdowy, który spełni rolę instruktora jazdy, ponieważ moc tej maszyny jest trudna do okiełznania bez wsparcia kogoś ze świata wyścigowych aut. Ferrari 458 Italia przyspiesza do 100 km/h w ciągu 3,5 sekund, a maksymalną prędkość, z jaką można jechać tym autem to 350 km/h! Te parametry są możliwe dzięki silnikowi V10 o pojemności 5l. Jazda tym pojazdem to idealny prezent dla miłośników motoryzacji. Świetnie się sprawdzi jako podarunek urodzinowy dla narzeczonego.

Jazda gokartem po torze kartingowym

Dla narzeczonych, którzy uwielbiają wyścigi, świetną rozrywką będzie jazda gokartem na torze kartingowym. To na tego typu pojazdach uczyli się najlepsi kierowcy Formuły 1. Jest to więc okazja do sprawdzenia swoich możliwości za kierownicą w profesjonalnych warunkach. Uczestnicy muszą pokonać określony odcinek w wyznaczonym czasie, po czym porównują swoje czasy na tablicy wyników. Dodatkowym atutem jest nawierzchnia na torze kartingowym, na której można osiągać maksymalne możliwości gokartów. Jest to pomysłowy prezent dla narzeczonych lubiących szybkie i dynamiczne doświadczenia. Takie tory są do dyspozycji w większości dużych miast w Polsce, m.in: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Kielcach lub Rzeszowie.

Jazda Off Road po bezdrożach

Off Road znaczy poza drogą, więc już sama nazwa wskazuje na jazdę po nierównych i trudnych terenach. Podczas tej przygody uczestnik będzie musiał się zmierzyć z nawierzchniami błotnistymi, piaszczystymi, wodnistymi i górskimi. Będzie to dla niego nie lada wyzwanie, a zarazem świetna rozrywka. Przejazd odbędzie się dużym SUV-em z napędem na 4 koła, dzięki czemu uczestnik wydostanie się z wielu trudnych przeszkód, z których normalne pojazdy nie dałyby sobie rady. Jazda Off Road to pomysłowy prezent dla narzeczonego, który lubi się pobrudzić podczas zabawy za kierownicą.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać