Wszyscy chcemy mieć więcej czasu. Po dniu pełnym obowiązków marzymy tylko o tym, aby odpocząć we własnym mieszkaniu. Nie mamy wtedy ochoty nigdzie jechać, ani dzwonić. Mimo to do załatwienia jest zawsze mnóstwo spraw, które opóźniają powrót do domu. Teraz możesz skrócić ich listę. Wystarczy, że do fryzjera i kosmetyczki umówisz się przez Internet.

Dlaczego warto rezerwować przez Internet?

Największą zaletą rezerwacji internetowych jest wygoda. Na wizytę do ulubionego specjalisty możesz umówić się o dowolnej porze i z każdego miejsca. Wystarczy, że znajdziesz chwilę stojąc w korku, jadąc tramwajem lub wykorzystując drzemkę dziecka. Możesz zrobić to nawet wieczorami i w weekendy, gdy salony są już zamknięte.

Do tego, aby umówić się na zabieg wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do Internetu. Jeden z najpopularniejszych systemów do zarządzania firmą – Versum, pozwala na rezerwację wizyt w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że wybrany termin automatycznie trafia do terminarza w salonie fryzjerskim lub gabinecie kosmetycznym.

Akademia VERSUM

Czy rezerwacja przez Internet jest trudna?

Na zabiegi można zarejestrować się za pośrednictwem strony internetowej konkretnego salonu lub z portalu, gromadzącego oferty różnych firm (jednym z nich jest na przykład Moment.pl, na którego stronach ogłaszają się tysiące firm z całej Polski). Wszystko jest naprawdę proste – wystarczy postępować według czytelnych wskazówek. Dokonując rezerwacji, możesz łatwo wybrać dogodny termin i godzinę, a także określić rodzaj usługi oraz pracownika, który ma ją zrealizować. Płatność za wizytę zwykle uiszcza się już w salonie. Cały proces rezerwacji trwa zaledwie kilka minut.

Po zakończeniu rezerwacji dostaniesz SMS z potwierdzeniem. Co więcej, na dzień przed planowanym terminem otrzymasz również wiadomość z przypomnieniem o zabiegu. Dzięki temu z pewnością nie zapomnisz o planowanej wizycie.

Prowadzisz firmę z branży hair & beauty? Udostępnij swoim klientom możliwość rezerwacji online

Rezerwacje internetowe cieszą się coraz większa popularnością. Z chęcią korzystają z nich także klienci branży hair & beauty. Opracowanie systemu do umawiania się na wizyty przez Internet można zlecić zaufanemu informatykowi. Jednak o wiele łatwiej jest skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Jednym z nich jest Versum, oprogramowanie do zarządzania salonami urody, które z powodzeniem może wesprzeć działalność firmy jako wirtualny recepcjonista. Jedną z jego funkcjonalności jest właśnie dostęp do rezerwacji online. Użytkownicy Versum zyskują możliwość obsługi wirtualnego terminarza, który znacznie ułatwia planowanie i obsługę wizyt. Co więcej, program pozwala również generować czytelne raporty, dotyczące różnych aspektów pracy salonu, takich jak m.in. liczba godzin przepracowanych przez konkretnych pracowników czy stany magazynowe. Platforma to także świetny sposób na promocję firmy za pomocą SMS i e-mail marketingu.

Sprawdź nas na versum.pl !

Internetowa rezerwacja wizyt VERSUM

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać