W zależności od budżetu swojemu najlepszemu przyjacielowi w prezencie można podarować voucher na skok na bungee, przejażdżkę sportowym samochodem lub lot paralotnią. Ciekawym pomysłem jest również upominek w postaci kuponu podarunkowego na kurs, np. nurkowania, fotografii, angielskiego czy motorowodny. Najlepszego przyjaciela warto obdarować czymś wyjątkowym. Dobrym pomysłem jest upominek w formie przygody, z którego zostaną niezapomniane wspomnienia, zdjęcia i video.

Skok na bungee na prezent dla przyjaciela

Ciekawym pomysłem na upominek dla przyjaciela jest kupon podarunkowy na skok na bungee. Prezent ten obejmuje przygodę z wykorzystaniem żurawia wieżowego, za pomocą którego można oddać skok na 90 m. Upominek można zrealizować od kwietnia do października. Co istotne, skoku na bungee nie można oddać podczas burzy oraz wówczas, gdy wiatr wieje z prędkością wyższą niż 35/h. Takiego upominku nie należy wręczać osobie, która zmaga się problemami z sercem lub ma lęk wysokości. Voucher na skok na bungee ważny jest przez 12 miesięcy od dnia zakupu i kosztuje od 130 do 250 zł.

Voucher na przejażdżkę sportowym autem na prezent

Osobie, która interesuje się motoryzacją, można podarować przejażdżkę sportowym autem, np. Ferrari, BMW, Lamborghini, Audi czy Mitsubishi. Taki prezent obejmuje: krótkie szkolenie, jazdę samochodem, pamiątkowy certyfikat oraz możliwość wykupienia zdjęć i opcji videofilmowania. Voucher na przejażdżkę sportowym autem można zrealizować na kilku torach w całej Polsce, m.in. w Ułężu, Poznaniu, Toruniu i Kamieniu Śląskim. Taki kupon podarunkowy ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu. W zależności od ilości okrążeń na torze jego cena wynosi od 300 do 1650 zł.

Upominek w formie przygody – lot paralotnią

Ciekawym prezentem dla przyjaciela z okazji urodzin jest lot paralotnią, który obejmuje lot o charakterze poznawczym i treningowym. Odbywa się on pod okiem wykwalifikowanego instruktora i trwa przez ok. 20 min (50 min wraz z krótkim szkoleniem). Prezent w formie vouchera na lot paralotnią można podarować każdemu – nie ma ograniczeń wiekowych.

Kupon podarunkowy na kurs – prezent dla przyjaciela

Nietuzinkowym prezentem na urodziny dla przyjaciela jest prezent w formie kuponu podarunkowego na kurs. Taki upominek ma wymiar praktyczny, ponieważ dzięki niemu można zyskać nowe umiejętności. Wśród dostępnych opcji warto wymienić: kursy językowe fotografii, nurkowania, barmańskie, doskonalenia pływania, gry w brydża, kulinarne, golfowe i tańca irlandzkiego.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać